AKREDİTE ODA

15.10.2017 Pazar

Sayın Üyelerimiz ve Susurluk Kamuoyu !

Artık karşınızda Susurluk’un sesi olabilecek,sorunlara çözüm üretebilecek,daha çok etkinlik yapacak,daha çok proje üretebilecek bir Sivil Toplum Örgütü bulunmaktadır.

Bu Sivil Toplum Örgütü;başkanlığını yürütmekten gurur ve mutluluk duyduğum,Kalitesi ve altyapısı Türk Loydu ve TOBB tarafından tescil edilmiş,uluslar arası alanlarda geçerliliğini kazanmış ve Akredite edilmiş Susurluk Ticaret Odası.Aynı zamanda iş ve ekonomi dünyamızın bir numaralı örgütü.Bundan sonra iş dünyamıza ve ekonomiye daha ağırlık verecek,işletmelerimizi ve firmalarımızı daha çok tanıtacağız.

Üyelerimizin ve Toplumumuzun sesi ve lideri olacağız.Susurluk İş Hayatına ve Ekonomisine liderlik etmeye talibiz.Bunun için altyapı ve bilgi birikimimiz bulunmaktadır.Bunun için yeterli kaynaklara da sahibiz.Tek isteğimiz,üyelerimizin bizlerden talepte bulunmaları,öneri getirmeleri,eksikliklerimizi bize iletmeleri.

Halkla ilişkilerimizi geliştireceğiz.Ayda bir basın toplantıları düzenleyerek,basınla ilişkilerimzi sıcak tutacağız. 

Üyelerimizle ilişkilerimizi sıcak tutarak üye ziyaretlerimize devam edeceğiz.Sorunlarını yerinde dinleyeceğiz,fikir ve  düşüncelerini işyerlerinde alacağız. Onlar adına lobi faaliyetleri yaparak sorunlarını gidereceğiz.Beklenti ve talepler konusunda anketlerimize devam edeceğiz.Üyelerimizin sesi olacağız.

Aynı zamanda sektörel bazda fuar ve iş gezileri düzenleyerek yatırımlarına yön vermelerine destek olacağız.Mevzuat konusunda eğitici ve geliştirici seminer ve toplantılar düzenleyeceğiz.

Odamızın resmi internet sitesini takip ederek değişen mevzuatlar,eğitimler,toplantılar hakkında bilgi sahibi olmaları,almak ve görmek istedikleri eğitim ve bilgilendirmeler konularında odamıza dönüş yapmaları bizim için son derece önem arz etmektedir.Ayrıca gündemi yakalamamız ,sitemizin daha fonksiyonel olması konusunda bizlere yardımcı olmuş olursunuz.

Kamu kurum ve kuruluşları ile,diğer Sivil Toplum Örgütleri ile iç içe ve işbirliği içerisinde olacağız.

Topluma katkı sağlayacak her türlü etkinliklerin içerisinde olacağız. Karar mekanizmalarının içerisinde olacağız.

Bundan sonra her ay, yaptığımız etkinlik ve faaliyetlerin yer aldığı faaliyet bültenleri yayımlanacaktır.

Haftaya yeni konu ve yeni gündemlerle görüşmek üzere……………..