TİCARETTE TEKNİK ENGELLER İNTERNET SİTESİ

TİCARETTE TEKNİK ENGELLER İNTERNET SİTESİ

Ekonomi Bakanlığı’nca “ Ticarette Teknik Engeller “ İnternet Sitesi,yeniden yapılandırılarak, www.teknikengel.gov.tr adresi ile yeniden erişime açılmıştır.

Sözkonusu site ücretsiz olarak kullanıma açık olup,ilgilenilen ülkelerin ticari engelleri,mevzuat ve uygulamaları hakkında bilgilendirme yapabilecektir.Talep edilmesi halinde de siteden ek bilgi gönderimi de olacaktır.

Üyelerimiz bu internet sitesine üye olabilecekleri gibi,internet sitemizin Dış Ticaret Kısmından ulaşım da sağlayabileceklerdir.

 

Adı geçen internet sitesine ait yorum ve düşüncelerinizi ilgili bakanlığa iletilmek üzere 05.01.2016 tarihine kadar odamız internet sitesinin (www.susurlukto.org.tr),dilek,öneri ve şikayet kısmından, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  adreslerine iletmeniz önemle rica olunur.