ELEKTRİK TEKNOLOJİLERİ,BİNA OTOMASYON FUARI

       ECR Fuarcılık Ltd.Şti’nden alınan e-mail bilgilendirme yazısına istinaden;

       24-27 Kasım 2016 tarihlerinde Ankara Congresium'da gerçekleşecek olan Elektrik Teknolojileri ve Bina Otomasyon Fuarı (EBO 2016), Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) işbirliği ile gerçekleştirilecektir.

       EBO 2016 Fuarı, elektrik teknolojileri, bina otomasyon sistemleri, yapı teknolojileri, akıllı ev ve güvenlik sistemleri konusunda ulusal ve uluslararası alanda proje taahhüt, tedarik ve ürün hizmeti sağlayan sektör profesyonellerinin katılımı ile elektrik teknolojileri ve bina otomasyonu alanında son yeniliklerin sergileneceği, B2B görüşme ortamıyla yeni iş bağlantılarının kapılarını açan bir platform oluşturmayı hedeflemektedir.

       Elektrik teknolojileri, bina otomasyon sistemleri, yapı teknolojileri, akıllı ev ve güvenlik sistemleri konusunda ulusal ve uluslararası katılımcıları ağırlayacak olan EBO 2016 Fuarı'nda son teknolojiler sergilenecek, ayrıca 2 günlük özel bir seminer programı gerçekleştirilecektir. Gerçekleştirilecek olan seminer programının ilk oturumunda, TOKİ Başkan Yardımcısı Sayın Mehmet Özçelik tarafından "TOKİ Projeleri ve Şartnameler” konulu panele yer verilecektir.

      EBO 2016 Fuarı ile eş zamanlı düzenlenecek olan seminer programının diğer oturumlarında ise sektörün önde gelen firmaları tarafından, başta “Elektrik” ve “Tesis Yönetimi” konuları olmak üzere çeşitli alanlarda uygulamalar, karşılaşılan sorunlar ve sektördeki yenilikler üzerine bilimsel veriler ve bilgiler paylaşılacaktır.

     Gerçekleştirilecek olan tüm seminer programları ve fuar girişleri ücretsizdir.