Turkish Exporter

   Türkiye’nin en büyük b2b e-ticaret portalı olan Turkishexporter.Net ile Garanti Bankası,ülke ihracatının arttırılması ve KOBİ ölçekli şirketlerin yeni ihracat pazarlarına ulaşması için ortak projede buluştu.

    Garanti Bankası ve Turkishexporter.Net “Dış Pazar Bul” projesinde,Garanti Bankası Kredi Kartı sahiplerine Turkishexporter.Net üyelik paketlerinde %30 indirim sağlanıyor.

    KOSGEB üyesi şirketler için %50 ile %70 arasında devlet hibe desteği de sağlayan projenin, özellikle KOBİ ölçekli işletmelerin çok düşük maliyetlerle tüm dünyadan yeni pazarlar ve yeni müşteriler bulmalarında önemli bir köprü vazifesi görmesi beklenmektedir.

  http://turkishexporter.net/garanti/ adresinde duyurulan ve Garanti Bankası desteği ile yapılan bu kampanya ihracatçı firmalar için önemli indirim ve ödeme kolaylıkları sağlamaktadır.

    T.C.Ekonomi Bakanlığı e-ticaret destek hizmetleri kapsamında ön onay akreditasyonuna sahip ilk Türk e-ticaret portalı olan site, günlük yaklaşık 5 ile 15 milyon dolar arasında b2b ihracat fırsatlarını portal üyelerine hazır müşteri olarak sunmaktadır.

    Üyelerine 4 dilde hizmet veren portal,ayrıca her gün 200’den fazla ülkeden gelen,yıl bazında 10-12 bin dolayında ve %90 oranında alım mesajı içeren fırsatlar,Turkishporter.Net üyesi şirketlerin portalda sahip oldukları mesaj kutularını iletiyor.

    Ücretsiz üye girişlerine de fırsat sağlayan portal, ilk bir ay boyunca herhangi bir kısıtlama olmaksızın mesaj kutusuna ulaşmış tüm mesajları tamamen ücretsiz okuma hakkı da sağlamaktadır.