Süt Ürünleri İşleme Elemanlığı Kursuna Katılmaya Hak Kazananların Listesi 

  Susurluk Ticaret Odası olarak yürütmeye başladığımız,Hayat Boyu Öğrenmenin Desteklenmesi II programı kapsamında, İşsiz Nüfusun Nitelikli İş gücüne Dönüşümü Projesi’nde yer alan 1048 saatlik,Hayat Boyu Öğrenme Programına uygun modüller çerçevesinde İçme Sütü İşleme Elemanı eğitimlerinde eğitim alacak 40 kursiyerimizi seçmek amacı ile kursiyer adayları Susurluk Ticaret Odası Toplantı ve Konferans Salonu’na davet edildi.

   06 Ocak 2017 günü saat 14.30—16.30 saatleri arasında kursiyerlerle birebir yüzyüze görüşmeler gerçekleştirildi.Kursiyerler;tespit edilen kriterler doğrultusunda 5 kişilik değerlendirme komitesi tarafından değerlendirildiler.

   5 kişilik değerlendirme komitesinin notlarının ortalaması alınarak oluşturularak sıralamaya göre 40 asil,8 yedek aday belirlemesi yapıldı ve aşağıda gösterildiği şekilde sıralama oluştu.

  İşkur ile tamamlanacak protokollere göre eğitim program duyurusu yapılacaktır.

  Asil ve yedek sıralama açıklanan adaylarımızın,11-13 Ocak tarihlerinde,odamızın İşkur Hizmet Noktası olması sebebi ile odamıza gelerek İşkur kayıtlarını güncellemeleri gerekmektedir.Adaylarımız aynı zamanda kursa katılıp katılmayacaklarını da son bir şekilde beyan etmeleri gerekmektedir.

  Kursiyerlerimize önemle duyurulur.

 

 

İÇME SÜTÜ İŞLEME ELEMANLIĞI MESLEK EDİNDİRME KURSU KURSİYER SIRALAMA GENEL TABLOSU

S.NO

Adı-Soyadı

Yaş

Puanı

Sıralaması

Asil/Yedek

 

01

Merve DURAN

25

98.40

1

Asil

 

02

Aytuğ AKAR

28

97.00

2

Asil

 

03

Özge ERGÜN

26

95.00

3

Asil

 

04

Nida DÖNMEZ

25

94.40

4

Asil

 

05

Merve URAL

25

93.00

5

Asil

 

06

Esin ÇABUK

26

93.00

6

Asil

 

07

Ertan DURAK

46

93.00

7

Asil

 

08

Kamil GEL

28

90.40

8

Asil

 

09

Meral YILDIZLI

25

89.20

9

Asil

 

10

Şeyma ÇAM

35

89.00

10

Asil

 

11

Merve ÖZBEK

25

89.00

11

Asil

 

12

Zeynep HELVACILAR

28

88.00

12

Asil

 

13

Melek DENİZ

26

88.00

13

Asil

 

14

Hicran TETİK

25

88.00

14

Asil

 

15

Selin DİKMEN

25

86.00

     15

Asil

 

16

Şükran ÖZBEK

26

86.00

16

Asil

 

17

Osman EFE

46

86.00

17

Asil

 

18

Esra Obut DENİZ

28

85.00

18

Asil

 

19

Elif MADENCİOĞLU

25

85.00

19

Asil

 

20

Bahar ÖZBEK

35

83.00

20

Asil

 

21

Esra GÜNGÖR

25

83.00

21

Asil

 

22

Meral ŞENOL

37

83.00

22

Asil

 

23

Saadet YENİYÖRÜK

32

82.00

23

Asil

 

24

Hülya İNCİ

38

82.00

24

Asil

 

25

Nahide AKSOY

32

82.00

25

Asil

 

26

Aysel TEKİN

37

82.00

26

Asil

 

27

Filiz ÖZEK

36

82.00

27

Asil

 

28

Osman METE

30

82.00

28

Asil

 

29

Süreyya GÖÇER

37

82.00

29

Asil

 

30

Bedriye CEYLAN

32

81.00

     30

Asil

 

31

Gizem ÇALIKIRAN

24

79.20

31

Asil

 

32

Seçil DEBBOY

36

78.00

32

Asil

 

33

Arzu GÜLFİDAN

32

78.00

33

Asil

 

34

Arzu KILIÇ

42

78.00

34

Asil

 

35

Gülhan YANARSÖNMEZ

42

77.00

35

Asil

 

36

Nermin BİLGİN

41

77.00

36

Asil

 

37

Sevil GALİTEKİN

35

77.00

37

Asil

 

38

Seyhan ATMAN

33

77.00

38

Asil

 

39

Nilgün EREN

45

77.00

39

Asil

 

40

Kalbiye YAŞAR

     45

77.00

40

Asil

 

41

Semra SÖYLER

36

76.00

41

Yedek 1

 

42

Nurcan AVCI

41

76.00

42

Yedek 2

 

43

Remziye BABAÇ

45

75.00

43

Yedek 3

 

44

Murat SEÇKİN

55

74.00

44

Yedek 4

 

45

Nurcan KARAKILIÇ

43

74.00

45

Yedek 5

 

46

Mine ŞURUH

46

74.00

46

Yedek 6

 

47

Gülcan SARIOĞLU

46

73.00

47

Yedek 7

 

48

Serpil YÖRÜSÜN

38

73.00

48

Yedek 8