Avrupa Birliği Çevre Ödülleri 2017 Türkiye Program Başvuruları

Kategori: Oda Duyuruları Gösterim: 1881

Avrupa Birliği (AB) Üyesi 28 ülke ve Türkiye’de sürdürülebilirlik ve inovasyon konusunda başarılı çalışmaları ile ön plana çıkan işletmelere verilen Avrupa Birliği Çevre Ödülleri;çevresel,sosyal ve ekonomik konuları bütüncel bir şekilde yöneten işletmelerin yenilikçi uygulamalarını ödüllendirmeyi hedeflemektedir.

Ödüllerin Türkiye Programı Bölgesel Çevre Merkezi (REC) Türkiye ve Türkiye Odalar ve Borsalar İşbirliği ile düzenlenmektedir.

Avrupa kamuoyunda bilinirliği çok yüksek olan ödüller,ülkemiz ve işletmelerimiz için prestijli bir teşvik aracı niteliğinde olup;ödül almaya hak kazanan firmalar,AB Çevre Ödülleri Logosunu bir ekoetiket olarak ödülü aldıkları yıldan itibaren 2 yıl boyunca pazarlama,marka yönetimi,halkla ilişkiler,kurumda iletişim,sosyal sorumluluk vb.faaliyetlerinin her aşamasında ücretsiz olarak kullanım hakkını elde edeceklerdir.

Programa ilişkin son başvuru tarihi 30 Haziran 2017 olup,ödül programına başvuru ve ayrıntılı bilgi için www.rec.org.tr/projeler/abco adresi ziyaret edilebilir.

Saygılarımızla

Susurluk Ticaret Odası